Florystyka pogrzebowa

Oferta pogrzebowych usług florystycznych skierowana jest do osób ceniących sobie profesjonalizm i szybki kontakt. Gwarantuję oryginalność, wyjątkowe kwiaty i pomoc dyplomowanej florystki przy doborze odpowiedniej kompozycji.

Realizuję wieńce wykonane pod konkretne życzenia wsłuchując się w oczekiwania Klienta, ale także indywidualne kompozycje zainspirowane zdjęciami od Klienta.

Daję gwarancję świeżości kwiatów, gdyż kupione są specjalnie pod konkretne zamówienie, nie korzystam z asortymentu kwiaciarni ani pośredników – przywiezione są prosto z giełdy kwiatowej lub od producenta specjalnie na daną uroczystość.

Dostarczamy na pogrzeb wieńce w imieniu Klienta, który nie może uczestniczyć osobiście w uroczystości ostatniego pożegnania, często są to Klienci z zagranicy.

Zamówione wieńce i wiązanki mogą być darmowo przywiezione pod Państwa drzwi na terenie Poznania (wyłącznie dzielnica Nowe Miasto), bezpośrednio na parking cmentarza Miłostowo albo pod kaplicę o umówionej porze. Świadczymy usługi w formie mobilnej.

Istnieje możliwość zamówienia wieńca albo kompozycji z kwiatów sztucznych.

Uprzejmie informuję, że nasze minimum logistyczne (ze względu na hurtowe opakowania kwiatów) to zamówienie o łącznej wartości minimum 800 zł.

Proponuję także usługę wywołania i oprawienia w elegancką ramę zdjęcia osoby zmarłej (po uprzednim przesłaniu dobrej jakości zdjęcia w pliku jpg), na życzenie z dodatkową dekoracją florystyczną. Dostępne wzory ram zaproponuję w wiadomości MMS lub na e-mail. Koszt usługi od 200 zł (z ramą o wymiarze zdjęcia A4 lub większą)

Wieńce

Możliwe kształty wieńców: podłużny z zaoblonymi brzegami, wypukła połowa koła, serce, krzyż, koło, okrąg tzw. wieniec rzymski (w formie tradycyjnej z większą ilością dekoracji lub nowoczesnej-delikatnie przybrany)

Do każdego wieńca istnieje możliwość kupna stojaka lub nóżek w cenie 80 PLN

Treść i kolor szarfy do uzgodnienia z Klientami, w cenie wieńca.

W przypadku kwiatów sezonowych lub braku dostępności rzadkiego gatunku kwiatów istnieje możliwość dokonania delikatnych zmian, co nie wpływa na ustaloną cenę ani ilość wykorzystanego materiału florystycznego.

Dekoracja trumny/urny

Możliwe jest też zamówienie dekoracji florystycznej trumny lub urny.

Podczas realizacji zlecenia przydatna będzie informacja o kolorystyce, stylu dekoracji i Państwa oczekiwaniach. Dekoracja może nawiązywać do zamówionego wieńca lub ramy ze zdjęciem.

Niezbędne będą orientacyjne wymiary trumny bądź wymiar podstawy urny.

Propozycja podłużnej dekoracji trumny to 70-90cm lub 100-130, wycena indywidualna.

Przy wykonaniu ozdoby urny niezbędna będzie średnica jej podstawy aby wykonana kompozycja była proporcjonalna i stabilna.

ZAMÓWIENIA:

Proces szybkiego zamówienia:

1. USTALAM DROGĄ TELEFONICZNĄ WYGLĄD, WIELKOŚĆ, CENĘ WIEŃCA, DOSTAWĘ
2. PRZESYŁAM PODSUMOWANIE ZAMÓWIENIA DO KLIENTA (sms lub mail) Z UWZGLĘDNIENIEM DETALI, MIEJSCEM I GODZINĄ DOSTARCZENIA/ODBIORU
3. PO AKCEPTACJI OCZEKUJĘ OPŁACENIA 100% WARTOŚCI ZAMÓWIENIA (W DNIU ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA)
4. ZARAZ PO WYKONANIU WIEŃCA PRZESYŁAM ZDJĘCIE KOMPOZYCJI KLIENTOWI

Obsługa nagrobków

Zadbanie o grób i jego otoczenie (usunięcie liści, gałęzi, śmieci, umycie nagrobka, pograbienie lub odśnieżenie, prace po pogrzebie (wyrzucenie wypalonych zniczy, uporządkowanie wiązanek) i inne. Potwierdzenie wykonania prac wysyłamy MMS-em ze zdjęciami. Usługa abonamentowa lub jednorazowa. Koszt 200zł/1 wizytę + ew. koszt zniczy/kwiatów. Dotyczy tylko cmentarza Miłostowo.

Masz pytania?

Skontaktuj się ze mną.
KRÓTKO O MNIE
Przyjemność tworzenia oryginalnych kompozycji sprawia mi ogromną satysfakcję, a zadowolenie Klientów jest motywacją do pracy i rozwoju.
KILKA MOICH REALIZACJI
Copyright © 2022 pracowniaantonowka.pl | Stworzone w ramach Atwi.pl
×

Koszyk