Dla firm

OFERTA
Proponuję bardzo szeroką ofertę dla firm w zakresie abonamentu kwiatowego, doboru przyjaznych kwiatów doniczkowych do biur wraz ze stylowymi osłonkami, kompozycji na stoiska targowe oraz wszelkich prezentów dla pracowników i kontrahentów.

Abonament kwiatowy

Daje Państwu gwarancję wysokiego standardu wyglądu Waszego miejsca pracy. Tworzę unikatowe kompozycje na lady Waszych sklepów i punktów obsługi klientów, recepcje salonów kosmetycznych, gabinetów medycznych oraz biur i hoteli.

Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia. Regularnie, w zaplanowanym wspólnie z klientem czasie lub tak często jak wymaga tego roślinność dostarczam je do Was lub odbieracie ją z mojej pracowni. W przypadku tzw. abonamentu, mając zaplanowany harmonogram zleceń jestem w stanie przygotować coraz ciekawsze bukiety i stroiki. Mogę drukować wyjątkowe napisy 3D i dokładać je do kompozycji, dzięki czemu Wasi Klienci nie zobaczą nigdzie indziej podobnych. Tego rodzaju aranżacje ocieplą wizerunek Waszej firmy.

Mam możliwość wydruku “od ręki” atłasowych szarf z personalizacją, dzięki czemu kwiaty ode mnie są eleganckie i zupełnie niepowtarzalne. Dostarczam oryginalne flower boxy, wypożyczam Wam moje naczynia i donice, tworzę dekoracje przestrzenne nad ladami i stołami. Abonament pozwala Wam nie martwić się o sezonowe dekoracje, a mi daje czas pomiędzy realizacjami by zastanowić się co i jak zrobić, by było wyjątkowo!

OFERTA

Rośliny do biura

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z konieczności posiadania zieleni w biurach. Dlaczego? Oto kilka powodów:
  1. pozwalają one efektywniej pracować, zbliżają nas do natury i dają poczucie bezpieczeństwa oraz spokoju. Pozwalają otworzyć umysł! Od dawna wiadomo, że kolor zielony działa kojąco na układ nerwowy. Regenerują wzrok po oderwaniu go od ekranu.
  2. oczyszczają powietrze, a więc mają realny wpływ na lepszy stan zdrowia i samopoczucie. Filtrują powietrze (nawet pochłaniają dym papierosowy), nawilżają je i regulują temperaturę
  3. wydzielają przestrzeń. W wielu biurach z “open space” duże donice wydzielające strefy pracy pozwalają poczuć intymność. Chętnie pomogę ulokować odpowiedniej wielkości rośliny we właściwych miejscach, bo ważne jest to aby zarówno ludziom jak i roślinom było dobrze w nowych warunkach.
OFERTA

Prezenty korporacyjne

Wiele firm stara się aby oprócz bonusowego przelewu na konto pracownika pokazać innym gestem, że docenia jego wkład w rozwój przedsiębiorstwa. Szczególnie polecam zamówienia w postaci mniejszych lub większych upominków pracowniczych pakowanych zarówno w ozdobne pudełka kartonowe jak i wiklinowe kosze prezentowe oraz drewniane skrzynki. Mogą to być zarówno prezenty spożywcze (słodycze) jak i przeróżne artykuły wyposażenia wnętrz. Spełniam wszelkie zakupowe życzenia Waszych firm opakowując je w niebanalny sposób. Posiadam liczne sprzęty do drukowania i wypalania personalizacji (na drewnie, plastiku, metalu, folii samoprzylepnej, tkaninach) Waszego logo, życzeń czy czego tylko zapragniecie. Taki dedykowany prezent z pewnością zostanie doceniony i zapamiętany przez Waszych pracowników oraz kontrahentów. 

Polecam ponadto usługę pakowania prezentów na każdą okazję, którą wykonuję również dla osób prywatnych. Najczęściej korzystają z niej Klienci, którzy jednorazowo muszą mieć przygotowanych kilkanaście paczek (np. na święta) lub mają problematyczny gabarytowo upominek i nie mogą sobie poradzić samodzielnie.

Masz pytania?

Skontaktuj się ze mną w wygodny dla Ciebie sposób!